Názov: slovenské stretnutie TOM Dolný Kubín
Účastníci: Makovica, Zuzka, Peťo, Johny, Peťa, Kopro, Danka, Szabi, Maťo, Borisko, Janni, Terka, Lacko, Smokie, Mates, Maja
Hostia:

Popis akcie:

Čítate dobre, bolo nás neuveriteľných 16!!!!

Program len krátko:

piatok: príchod, stretnutie s ostatnými, výjazd na chatu na Kubínskej holi - bola to morda, ale výhľad a jahody stáli za to,,,a aj tá kofola

sobota: 4 odvážlivci (Johny, Peťa, Smokie, Maťo) Oravský maratón, 2 podporovatelia - Kopro a Peťo, ktorí si prešli neptretekársky celú trať a predbehli pri tom aj peknú kôpku prihlásených maratóncov. Výsledok - Peťa 4. miesto. Ostatní - výstup na Šíp - joj, to bol stupák, ešteže nás čakala na lúke pri salaši žinčica a ovčí syr.

nedeľa: majstrovstvá Slovenska v PTZ - Peťa - 1. miesto, Zuzka a Szabi 3. miesto.

Pondelok: nočný výstup na Choč za východom Slnka - potvora, nevyšlo spoza mrakov, ale bolo to nádherné. Popoludní sme sa rozlúčili s Peťom, Janni a Terkou.

Utorok: cyklotúra na Vyšnokubínske skalky - morda stupák, morda horúčava, morda terén, nádherný výhľad a úžasná búrka, ktorú sme prečkali v autobusovej búdke.

Streda: hlavný program dňa - návšteva zubára, ktorý Boriskovi rozvŕtal zub. S ostatnými sme sa stretli až na Oravskom hrade. Popoludní brodenie mlákami a plavecké preteky - kočky vzali všetky 3 miesta a Szabi bol medzi mužmi  tretí. Sme proste dobrí.

Štvrtok: najkrajšia túra výletu - Tatliakova chata a Roháčske plesá - Borko a Lacko šli pešo, keďže Borko mal bike kvôli zubu zakázaný. Koprovi nebolo dosť stúpanie 800 metrov, tak sa navyše zapriahol do Dankinho biku a vytiahol ju až k chate.

Piatok: balíme, upratujeme, odchádzame.