Užívateľské - "tvoje menu"

Moje menu? Aj také niečo na tejto stránke existuje? Veru hej. aj keď ešte všetko nefunguje podľa mojich/vašich predstáv, tak menu by malo. Tu je jeho popis, čo s nim môžeš robiť, na čo slúži...

Ako prvé by som upriamil pozornosť na tvoje menu, ktoré vyzerá asi takto:

Je tam položka "môj účet"- keď na ňu klikneš budeš vidieť svoju stránku tak, ako ju môžu vidieť všetci návštevníci stránky krtkovander.sk. Tieto informácie si môžeš kedykoľvek meniť a to dvoma spôsobmi:

  1. kliknutím na "Upraviť moju stránku" v tvojom menu
  2. alebo po kliknutí na "Môj účet" v tvojom menu sa hore objaví záložka "Upraviť" v nej máš možnosť zmeniť si ikonku-fotočku, ktorá sa bude zobrazovať, keď niečo vložíš do komentárov, fóra, knihy návštev... Môžeš tam meniť aj tvoje prihlasovacie meno a heslo (mail nie). Ak tam klikneš na "Moja stránka", tak si môžeš upraviť ďalšie info o sebe.

Čo ešte môžem robiť a neprihlásení nie:

  • pridávať komentáre ku článkom
  • čoskoro diskutovať vo fóre
  • ten kto bude chcieť jednoducho pridávať články na stránku (je to naozaj jednoduché) nech mi dá vedieť na sano.a(zavinac)krtkovander.sk a nastavím mu práva -redaktor-, samozrejme, potom sa ti v tvojom menu zobrazia možnosti ako pridať članok a podobne...
  • a čoskoro ešte viac a (snáď) viac preto čakám ak máte nejake nápady, môžeme diskutovať dole pod týmto článkom čo by ste si ešte na stránke predstavovali, prípadne čo vám nefunguje tak, ako si to predstavujete.

Môj prvý nápad, keď padlo rozhodnutie, že vznikne nová stránka www.krtkovander.sk bol, aby:

"To bola stránka nás, všetkých turistov - KRTov a aby sme všetci mohli na ňu spoločne prispievať, diskutovať, snaď i chatovať?"